Dubingių žirgynas

Ekskursijos

Prasidėjo ekskursijų metas! Kviečiame į grupines ekskursijas (nuo 15 asmenų) po Dubingių žirgyną. Tai ekskursija po Mini zoo ir strutyną vienu metu.

Galėsite iš arti pamatyti, kaip pastatyta šiuolaikiška arklidė, išvysti unikalios konstrukcijos apvalų dengtą maniežą. Taip pat tai išskirtinė galimybė vienoje vietoje pamatyti retas pasaulyje žirgų veisles: Anglijos karalienės globojamus šyrų veislės žirgus, amerikietiškus paintų veislės žirgus, kuriais jodinėjo indėnai ir kaubojai, gražuolius karališkuosius olandiškus fryzus ir daugelį kitų.

Taip pat apsilankysite mūsų Mini zoo. Čia supažindinsime Jus su nuostabiais Dubingių žirgyno gyventojais – kupranugariuku Fokusu, mini kengūrytėmis, pamatysite tauriuosius elnius, grakščiuosius danielius, gražuoles alpakas, juodąsias gulbes, ožiukus, aveles, triušius ir vištytes bei daug kitų gyvūnų vienoje vietoje.

Taip pat ekskursijos metu Jūsų laukia įdomi ir įspūdinga, mokomoji - pažintinė ekskursija į tikrą stručių fermą. Susipažinsite su neįtikėtinais fermos gyventojais. Pamatysite įspūdingo dydžio stručių kiaušinius, turėsite retą galimybę pažiūrėti, kokio storio stručio kiaušinio lukštas ir galėsite stručių kiaušinius sulyginti su putpelės ir vištos kiaušiniais.

Ekskursija
Ekskursija su kibinu ir sultiniu - (1 asmeniui)
Ekskursija su jojimu (apvedimas po ratuką) - (1 asmeniui)
Ekskursija su kibinu bei sultiniu ir jojimu (apvedimu po ratuką) - (1 asmeniui)

Dėl kainų ir rezervacijos prašome teirautis administracijoje tel. 370 656 56333