Dubingių žirgynas

Ekskursijos

Prasidėjo ekskursijų metas! Kviečiame į grupines ekskursijas (nuo 15 asmenų) po Dubingių žirgyną – trys viename. Tai ekskursija po žirgyną, Mini zoo ir strutyną vienu metu.

Galėsite iš arti pamatyti, kaip pastatyta šiuolaikiška arklidė, išvysti unikalios konstrukcijos apvalų dengtą maniežą. Taip pat tai išskirtinė galimybė vienoje vietoje pamatyti retas pasaulyje žirgų veisles: Anglijos karalienės globojamus šyrų veislės žirgus, amerikietiškus paintų veislės žirgus, kuriais jodinėjo indėnai ir kaubojai, gražuolius karališkuosius olandiškus fryzus ir daugelį kitų. Ekskursijos vadovas papasakos Jums apie kiekvienos veislės ypatumus.

Taip pat apsilankysite mūsų Mini zoo. Čia supažindinsime Jus su nuostabiais Dubingių žirgyno gyventojais – kupranugariuku Fokusu, asiliuku Antonu, mini kengūrytėmis, pamatysite tauriuosius elnius, grakščiuosius danielius, gražuoles alpakas, juodąsias gulbes, ožiukus, aveles, triušius ir vištytes bei daug kitų gyvūnų vienoje vietoje.

Taip pat ekskursijos metu Jūsų laukia įdomi ir įspūdinga, mokomoji - pažintinė ekskursija į tikrą stručių fermą. Susipažinsite su neįtikėtinais fermos gyventojais. Pamatysite įspūdingo dydžio stručių kiaušinius, turėsite retą galimybę pažiūrėti, kokio storio stručio kiaušinio lukštas ir galėsite stručių kiaušinius sulyginti su putpelės ir vištos kiaušiniais.

Ekskursijos kaina 4,5 Eur asmeniui.
Ekskursijos kaina su kibinu ir sultiniu 6,5 Eur asmeniui.
Ekskursijos kaina su jojimu (apvedimas po ratuką) 6,0 Eur asmeniui.
Ekskursijos kaina su kibinu bei sultiniu ir jojimu (apvedimu po ratuką) 8,0 Eur asmeniui.

Pasiūlymas galioja balandžio - rugsėjo mėn. tik darbo dienomis.
Laiką derinti iš anksto tel. 370 656 56333

Norėdami ekskursijų kitu laiku, prašome teirautis žemiau nurodytu telefonu.
Papildomos informacijos teiraukitės tel. +370 656 56333.